Aktualności

Dwoje rannych po dachowaniu BMW

Data publikacji 03.10.2022

67-letni kierowca BMW na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu, gdzie uderzył w przepust i dachował. Do tego wypadku doszło wczoraj w Rogóźnie. Kierujący autem i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Wstępną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

Wczoraj po godzinie 11 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał  zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego do którego doszło na ulicy Wojska Polskiego w miejscowości Rogóźno.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący BMW jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego od miejscowości Krasnobród, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu gdzie uderzył w przepust i dachował.

Kierujący BMW 67- letni mieszkaniec gminy Susiec oraz 66-letnia pasażerka w wyniku odniesionych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący podczas zdarzenia był trzeźwy.

Mundurowi ustalili, że wstępną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez tomaszowskich policjantów.  

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

Powrót na górę strony