Aktualności

Zderzenie 4 pojazdów

Data publikacji 02.10.2022

Dzisiejszej nocy w Tytusinie doszło zdarzenia drogowego z udziałem 4 pojazdów. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze kierujący autokarem 33-letni mężczyzna najechał na busa, który z kolei wjechał w lawetę. Na koniec autokar uderzył jeszcze w naczepę ciągnika marki Scania. Jedna osoba przebywa w szpitalu. Kierujący byli trzeźwi.

Dzisiaj w nocy dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Tytusin. Na miejscu policjanci ustalili, że 33-letni obywatel Ukrainy kierując autokarem relacji Warszawa-Odessa jadąc w kierunku Chełma na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył busa marki Mercedes.

W wyniku tego zderzenia Mercedes Sprinter, którym kierował 47-letni obywatel Ukrainy wjechał w tył lawety, którą kierował 32-letni mężczyzna również obywatel Ukrainy. Oba samochody zjechały na przeciwległy pas ruchu i wjechały do rowu, natomiast autokar uderzył jeszcze w naczepę ciągnika marki Scania, którym kierował 41-letni obywatel Ukrainy.

W wyniku tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Jedna po badaniach została zwolniona do domu natomiast druga - 41-letnia obywatelka Ukrainy przebywa w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Za spowodowanie wypadku komunikacyjnego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

starszy sierżant Angelika Głąb-Kunysz

Powrót na górę strony