Aktualności

„Rajd” po polnych drogach zakończyli na drzewie

Data publikacji 02.10.2022

Wczoraj w nocy w powiecie kraśnickim osobowa Honda, którą prawdopodobnie kierował 20 latek uderzyła w drzewo. Do zdarzenia doszło w trakcie zjazdu z pola na drogę szutrową, na skutek niedostosowania prędkości. Kierowca oraz troje pasażerów trafiło do szpitala. Pojazd nie był zarejestrowany. 20 latek został zatrzymany, miał ponad promil alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 20:30 na terenie jednej z miejscowości w gminie Urzędów. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 20 letni kierujący mieszkaniec tej gminy jechał po polu osobową Hondą. Zjeżdżając na drogę szutrową, nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w pobliskie drzewo. 20 latek oraz troje pasażerów - 16-latka, 26-latka i 30-latek - trafili do szpitala.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Alkomat wskazał u niego ponad promil alkoholu w organizmy. Na miejscu zdarzenia, czynności ratownicze prowadziły także załogi pogotowia ratunkowego i straży pożarnej.

Policjanci przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Pojazd, którym poruszali się uczestnicy zdarzenia, nie był zarejestrowany, nie posiadał też tablic rejestracyjnych ani ubezpieczenia. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. 

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

 

 

Powrót na górę strony