Aktualności

Tragiczny wypadek w Nowym Orzechowie

Data publikacji 30.09.2022

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowy Orzechów. Kierujący Oplem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. 45–latek pomimo natychmiastowej reanimacji poniósł śmierć na miejscu. Teraz ustalamy okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj po godz. 19:00 w miejscowości Nowy Orzechów.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący oplem 45 – letni mieszkaniec Lublina na łuku drogi w obszarze niezabudowanym z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo natychmiastowej reanimacji, kierujący autem w skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Podróżujący z nim 60 – letni mieszkaniec gminy Sosnowica, o własnych siłach opuścił pojazd. Badanie alkomatem wskazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Po udzieleniu mu pomocy medycznej został zwolniony do domu.

Na miejscu wypadku przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu ruchu drogowego. Ciało 45 – letniego kierującego przekazano do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia sekcji. Pojazd zabezpieczono na policyjny parking.

Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

sierż. szt. Ewelina Semeniuk

  • bok uszkodzonego opla
  • przód uszkodzonego opla
  • tył uszkodzonego opla
Powrót na górę strony