Aktualności

Dodał niepokojący wpis w internecie. Później tłumaczył, że tylko żartował

Data publikacji 21.09.2022

„Mam dosyć życia chyba to skrócę” - taki napis na jednym z portali społecznościowych zauważył hrubieszowski policjant. Szybka reakcja pozwoliła na dotarcie do autora wpisu. 31-latek tłumaczył mundurowym, że to był tylko żart i nie chciał sobie zrobić krzywdy. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i trafił do Izby Wytrzeźwień.

Niepokojący tekst o treści „Mam dosyć życia chyba to skrócę” który pojawił się na jednym z portali społecznościowych, zauważył policjant hrubieszowskiej komendy. Wynikało z niego, że jego autor chce odebrać sobie życie.

Mundurowy natychmiast powiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego. Policjanci szybko ustalili autora tej wiadomości oraz adres zamieszkania. Na miejsce skierowano patrol policji, aby sprawdzić czy mężczyzna jest w domu i czy nie potrzebuje pomocy.

Jak się jednak okazało 31-letniego mieszkańca gminy Dołhobyczów nie było w domu, a jego żona nie mogła się z nim skontaktować telefonicznie. Mężczyzna nie odbierał telefonu. Mundurowi zaczęli ustalać gdzie jest i co się z nim naprawdę dzieje.

Jak się okazało, był w domu swojej kuzynki. Tłumaczył mundurowym, że właściwie że tylko żartował i nie miał zamiaru zrobić sobie żadnej krzywdy. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Dołhobyczów trafił do Izby Wytrzeźwień.

aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

Powrót na górę strony