Aktualności

Czołowe zderzenie dwóch osobówek

Data publikacji 13.09.2022

Dwie dziewczynki w wieku 8 i 13-lat oraz kierujące pojazdami trafiły do szpitala po zderzeniu czołowym dwóch osobówek w Niemirowie. Jak wstępnie ustalili policjanci na zakręcie drogi w miejscowości Niemirów 21-latka kierująca oplem w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania uderzyła w bok prawidłowo jadącego z przeciwnej strony opla, którym kierował 21-latek, a następnie czołowo uderzyła w volkswagena, którym podróżowała 33-latka z dwójką dzieci. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Informacje o zdarzeniu drogowym, w którym udział brały trzy samochody dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał wczoraj około godziny 19:40. Jak wstępnie ustalili policjanci na zakręcie drogi w miejscowości Niemirów 21-letnia kierująca samochodem marki Oplel Astra w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania doprowadziła do kolizji. Najpierw uderzyła w bok prawidłowo jadącego z przeciwnej strony opla, którym kierował 21-latek, a następnie czołowo uderzyła w volkswagena, którym podróżowała 33-latka z dwójką dzieci w wieku 8 i 13-lat.

Jak ustalili policjanci wszyscy kierujący byli trzeźwi. Dzieci oraz obydwie kierujące zostały przetransportowane do szpitali. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. 21-latka, która doprowadziła do zdarzenia została przez policjantów ukarana mandatem karnym w wysokości 1 500 złotych oraz 6 punktami karnymi.

Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony