Aktualności

Wypadek w Zofiance Górnej

Data publikacji 12.09.2022

Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. To skutek wypadku do którego doszło wczoraj wieczorem w Zofiance Górnej. Kierujący skodą podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Jadące z naprzeciwka audi, aby uniknąć zderzenia zjechało na pobocze, a następnie do rowu. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Zofianka Górna na drodze krajowej numer 74. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą 47-latek rozpoczął manewr wyprzedzania autobusu. W trakcie manewru zauważył z naprzeciwka pojazd, gwałtownie skręcił na swój pas, aby uniknąć zderzenia. Wpadł w poślizg i wjechał do rowu, siła uderzenia wyrzuciła go z powrotem na jezdnię. Jadące z naprzeciwka audi widząc na swoim pasie auto chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, a następnie wjechało do rowu. Do zderzenia pojazdów nie doszło.

Pasażer ze skody z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi.   

Policjanci teraz ustalają okoliczności tego zdarzenia.

aspirant sztabowy Faustyna Łazur

  • Pojazd z wypadku z Zofianki
  • uszkodzony samochód
  • uszkodzony samochód
Powrót na górę strony