Aktualności

Nieszczęśliwy wypadek z udziałem 13-latka

Data publikacji 02.09.2022

Janowscy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Łążek Ordynacki. 13-letni chłopiec został porażony prądem po tym, jak wszedł na słup linii elektrycznej. Z obrażeniami trafił do szpitala. Apelujemy do rodziców o zwiększony nadzór nad dziećmi i zwracanie szczególnej uwagę na to, gdzie i czym bawią nasi podopieczni.

Wczoraj po południu przed godz. 18.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło na terenie zamkniętej szkoły w miejscowości miejscowości Łążek Ordynacki.

Ze wstępnych ustaleń, wynika że 13-letni chłopiec wszedł na słup linii elektrycznej i tam został porażony prądem. Z obrażeniami ciała pogotowiem lotniczym został przewieziony do szpitala.

Jak ustalono, chłopiec był pod opieką dziadków i miał przebywać u kolegi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjasniają janowscy funkcjonariusze.

Apelujemy do rodziców o zwiększony nadzór nad dziećmi. Powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to gdzie i czym bawią nasi podopieczni. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii.

aspirant sztabowy Faustyna Łazur

Powrót na górę strony