Aktualności

Zderzenie motocyklistów crossowych na polu uprawnym

Data publikacji 21.08.2022

Dwaj koledzy w wieku 18 i 22 lat spotkali się by wspólnie pojeździć motocyklami crossowymi po polu uprawnym (Zabiele pow. radzyński). Niestety ich spotkanie zakończyło się zderzeniem. Obaj z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Ustalamy szczegóły wypadku i apelujemy o rozsądek!

W nieustalonych okolicznościach doszło do zderzenia dwóch motocyklistów. Z naszych dotychczasowych ustaleń wynika, że dwaj koledzy w wieku 18 i 22 lat w piątkowy wieczór spotkali się by wspólnie pojeździć motocyklami crossowymi po polu uprawnym w miejscowości Zabiele. Niestety ich spotkanie zakończyło się zderzeniem. Obaj z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Od mężczyzn została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości.

Wyjaśniamy  wszystkie okoliczności zdarzenia. Apelujemy o szczególną ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy, że za ryzykowne manewry oraz łamanie podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zdroworozsądkowego myślenia można zapłacić najwyższą cenę, jaką jest życie.

starszy aspirant Piotr Mucha

Powrót na górę strony