Aktualności

Czołowe zderzenie na drodze krajowej

Data publikacji 19.08.2022

Po północy na drodze krajowej nr 17 w Izbicy zderzyły się 2 samochody. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący Fordem 32-latek, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z kierującym Audi. Pięć osób uczestniczących w wypadku trafiło do szpitala.

Krasnostawscy Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś po północy w Izbicy. Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, na prostym odcinku drogi krajowej DK-17, doszło do zderzenia osobowego Forda i Audi. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że kierujący Fordem 32-letni mieszkaniec gminy Zamość, zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się pojazd marki Audi. W samochodzie jechała czteroosobowa rodzina z powiatu zamojskiego. Kierujący Fordem jechał bez pasażerów.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Po badaniach okazało się, że obrażenia 57 letniego kierowcy Audi i jego żony okazały się poważne. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo już, iż kierujący pojazdami byli trzeźwi.

nadkomisarz Piotr Wasilewski

Powrót na górę strony