Aktualności

Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu

Data publikacji 07.08.2022

66 letnia kierująca volkswagenem na drodze krajowej S19 w Radzyniu Podlaskim,nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia ze skodą. W wyniku wypadku do szpitala trafiło siedem osób, jedna w stanie ciężkim. Apelujemy o rozwagę za kierownicą!

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 22:00. Dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Radzynia Podlaskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, 66-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec Podlaski nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając od miejscowości Płudy na skrzyżowanie z krajową 19, dla kierującego samochodem marki Skoda z którym się zderzyła. W wyniku silnego uderzenia do szpitali trafiło 7 osób w tym jedna w stanie ciężkim. 20 letni kierowca skody był trzeźwy. Od kierującej volkswagenem pobrano krew do badania. 

Policjanci ustalają jak doszło do zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze, zwłaszcza o zachowanie szczególnej ostrożności dojeżdżając do, i na skrzyżowaniach dróg.

 

aspirant Piotr Woszczak

  • pora nocna uzkodzony przód skody, zanią dwa wozy straży, urwane drzwi oparte z lewej strony
  • skoda i passat na skrzyżowaniu z uszkodzeniami pora nocna
  • uszkodzony passat, lewa strona wycięte drzwi, słupek, za nim policjancji, radiowóz pora nocna3
Powrót na górę strony