Aktualności

Śmiertelny wypadek na DK-19

Data publikacji 27.07.2022

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Tchórzew na DK-19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z tirem. W wypadku zginęła 62-latka kierująca osobówką.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 22:00 w miejscowości Tchórzew na drodze krajowej numer 19. Jak wstępnie ustalili policjanci z radzyńskiej drogówki, kierująca citroenem na prostym odcinku nieoświetlonej drogi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu wskutek czego zderzyła się z tirem. Osobówką kierowała 62-letnia mieszkanka Siedlec. Kobieta podróżowała sama, a uderzenie było tak silne, że kobieta pomimo reanimacji zmarła na miejscu. Samochodem ciężarowym kierował 36-letni obywatel Rumunii, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, był trzeźwy. Ruch w miejscu zdarzenia do rannych godzin odbywał się z utrudnieniami.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratory wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.

aspirant  Piotr Woszczak

  • rozbity przód citroena, za nim na drodze straż pożarna
  • widok tira miedzy drzewami w przydroznym lesie pomoc drogowa pora nocna
  • pora nocna,widok drogi na środku parawan czerwony straży pożarnej, przed nim elementy karoserii samochodów, po lewej strroni
Powrót na górę strony