Aktualności

Nielegalne automaty i narkotyki

Data publikacji 18.07.2022

Zabezpieczone automaty do gier hazardowych oraz mefedron i amfetamina. To efekt wspólnej akcji kraśnickich policjantów i funkcjonariuszy lubelskiej KAS.

Kraśniccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Lublina weszli do niewielkiego lokalu, w którym prowadzone były gry hazardowe bez wymaganej koncesji. Mundurowi ujawnili automaty do gier hazardowych oraz zabezpieczyli gotówkę służącą do wypłaty wygranych. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na urządzenia wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz grzywna.

 

{PLAYER:205809}

 

Ponadto, w trakcie czynności przeszukania lokalu, wspólne działania służb doprowadziły do ujawnienia ponad 100 gramów mefedronu i amfetaminy. Do sprawy kryminalni zatrzymali 17 letniego i 18 letniego mieszkańca Kraśnika . Starszy z nich usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania narkotyków, jest pod stałym dozorem Policji.

 

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

Powrót na górę strony