Aktualności

Awantura zakończona ugodzeniem nożem

Data publikacji 21.06.2022

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 29-latkę, która podczas libacji alkoholowej pokłóciła się ze swoim mężem oraz znajomym. W trakcie awantury chwyciła nóż kuchenny i ugodziła nim w brzuch 31-letniego znajomego. Następnie wystraszona całą sytuacją zaczęła udzielać mu pomocy. Prokurator zastosował wobec niej dozór policji, zakaz zbliżania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Przed godziną 23:00 policjanci zostali zaalarmowani, że w jednym z mieszkań w Cycowie doszło do ugodzenia nożem mężczyzny. Na miejsce natychmiast zostali skierowani łęczyńscy funkcjonariusze.

Jak ustalili policjanci w mieszkaniu odbywało się spotkanie towarzyskie zakrapiane alkoholem w którym uczestniczyła 29-letnia kobieta, jej 39-letni mąż oraz ich 31-letni znajomy. W pewnym momencie kobieta zaczęła się awanturować. Poszła do kuchni, chwyciła nóż po czym ugodziła w brzuch znajomego. Następnie próbowała zatamować krwawienie. Pokrzywdzony został przewieziony do łęczyńskiego szpitala. Policjanci zatrzymali 29-letnią kobietę i przewieźli do policyjnej celi.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości uczestników spotkania, 29-latka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, z kolei 31-letni mieszkaniec gminy Cyców ponad 2 promile.

Wczoraj mieszkanka gminy Cyców została doprowadzona do prokuratury. Usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Zastosowano wobec niej dozór policji oraz zakaz zbliżania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

starszy aspirant Magdalena Krasna

Powrót na górę strony