Aktualności

Przejażdżka z promilami zakończona na drzewie

Data publikacji 13.06.2022

Sobotnią przejażdżkę samochodem zakończył na drzewie 28-latek. Mężczyzna wsiadł za kierownicę audi mając w organizmie 1,6 promila alkoholu. Razem z nim podróżował jego 32- letni kompan, który również był pijany.

W minioną sobotę około godziny 4.30  policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kopina. Na miejscu funkcjonariusze zastali rozbity pojazd marki Audi oraz dwóch mężczyzn w wieku 28 i 32 lat, mieszkańców gminy Sosnowica. Mężczyźni byli pijani. Obaj mieli po ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania autem. Policjanci zatrzymali 28-latka i przewieźli do policyjnej celi. Z kolei 32- latek trafił do szpitala do Łęcznej. Po udzieleniu pomocy medycznej również został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Pracujący nad tą sprawą policjanci ustalili, że audi kierował 28 – latek. Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kra do 2 lat pozbawienia wolności.

starszy aspirant Magdalena Krasna

Powrót na górę strony