Aktualności

Tragiczny wypadek w Czerśli

Data publikacji 13.06.2022

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś nad ranem w miejscowości Czerśl w powiecie łukowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką marki Man potrącił 4-latkę, która nagle wbiegła na jezdnię. Niestety życia dziecka nie udało się uratować. Czynności na miejscu wypadku przeprowadzają policjanci wraz z prokuratorem.


Do tego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 7.30. w miejscowości Czerśl na drodze W-807.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki Man potrącił dziecko, które nagle wbiegło z posesji na jezdnię przed jadący pojazd. Niestety 4-latka w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

Na miejscu wypadku czynności przeprowadzają policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, ciężarowym Manem z dołączoną przyczepą z emulsją asfaltową kierował 49-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzić śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

aspirant sztabowy Marcin Józwik

Powrót na górę strony