Aktualności

Poszukiwana listem gończym wpadła przy sprzedaży truskawek

Data publikacji 10.06.2022

Kolejna osoba poszukiwana listem gończym trafi do aresztu. To 29-latka z Lublina zatrzymana przez kryminalnych z KWP w Lublinie. Wpadła w ich ręce w momencie, kiedy sprzedawała truskawki na stoisku. Była poszukiwana za oszustwo. Zatrzymana najbliższe 302 dni spędzi w areszcie.

Policjanci prowadzą zatrzymaną kobietę.

Wczoraj funkcjonariusze Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 29-latkę poszukiwaną listem gończym.

Poszukiwania za kobietą prowadził Komisariat III Policji w Lublinie ponieważ nie wywiązywała się z umów przy organizacji imprez okolicznościowych. 29-latka pobierała pieniądze od klientów, a zaplanowane przyjęcie nie dochodziło do skutku.

Nie było to jej jedyne przewinienie. Kobieta była już skazana za kradzież, zniszczenie mienia i inne oszustwo. Ukrywała się blisko 3 miesiące, a wczorajsze zatrzymanie było dla niej nie lada zaskoczeniem.

Wkrótce 29-latka trafi do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Zatrzymana najbliższe 302 dni spędzi w areszcie.

młodszy aspirant Daniela Giza-Pyrzyna

Powrót na górę strony