Aktualności

Wypadek z udziałem dwóch osobówek i pieszego

Data publikacji 25.05.2022

67-letni mieszkaniec Biłgoraja trafił do szpitala po tym jak w wyniku zderzenia dwóch osobówek jedna z nich wypadła z drogi i uderzyła w mężczyznę, który szedł chodnikiem. Do zdarzenia, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa doszło wczoraj na skrzyżowaniu Komorowskiego i Poniatowskiego w Biłgoraju.

Wczoraj po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ulic Komorowskiego i Poniatowskiego w Biłgoraju doszło do wypadku z udziałem dwóch osobówek i pieszego. Czynności wykonane przez policjantów na miejscu wypadku pozwoliły ustalić wstępny przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że 30-letni mieszkaniec Niska, który jechał samochodem marki Subaru ulicą Komorowskiego chciał skręcić w lewo w ulicę Poniatowskiego. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 25-letniemu kierowcy volkswagena z gminy Biszcza. Niestety w wyniku zderzenia osobówek volkswagen wypadł z drogi i uderzył w znajdującego się na chodniku pieszego, 67-letniego mieszkańca Biłgoraja, a następnie w ogrodzenie. Jak ustalili policjanci wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Pieszy oraz kierujący subaru zostali przewiezieni do szpitali. Kierowca subaru w przeciwieństwie do 67-latka, który znajdował się na chodniku nie odniósł poważnych obrażeń. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności wypadku. Przypominamy zachowując rozsądek na drodze i przestrzegając przepisów możemy uniknąć kolizji i wypadków.

młodszy aspirant Joanna Klimek

  • samochody i radiowozy  w miejscu wypadku
  • rozbite samochody na drodze w tle radiowóz i policjanci
  • rozbity samochód na drodze
Powrót na górę strony