Aktualności

Wpadł, bo dokuczał 14 latkowi

Data publikacji 23.05.2022

41 latek poszukiwany listem gończym liczył zapewne na to, że przez jakiś czas zdoła się ukrywać przed policją. Wpadł, bo nie przewidział, że nastoletni chłopiec, którym opiekował się pod nieobecność jego matki, poskarży się na jego zachowanie. Sprawa trafiła na policję a interweniujący funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany. 41 latek został zatrzymany i wkrótce zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbyć ma wymierzoną karę pozbawienia wolności.

Opolscy policjanci wczoraj po południu zostali wezwani na nietypową interwencję domową. Według zgłoszenia, mężczyzna opiekujący się 14 latkiem pod nieobecność matki, miał mu ubliżać.

Dziecko poskarżyło się na złe traktowanie i sprawa trafiła na policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze po dokonaniu sprawdzeń ustalili, że 41 letni „opiekun” jest poszukiwany listem gończym i ma trafić do więzienia. Mężczyzna został zatrzymany.

Wkrótce mieszkaniec gminy Opole Lubelskie zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę, której próbował uniknąć. Przez najbliższy czas będzie mógł rozmyślać o tym, że prędzej czy później i tak trzeba ponieść odpowiedzialność za łamanie prawa.

aspirant sztabowy Edyta Żur

Powrót na górę strony