Aktualności

Zderzenie rowerzystek

Data publikacji 20.05.2022

Ryccy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Bobrownikach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-latka kierując rowerem zderzyła się 61-latką, która również kierowała jednośladem. W wyniku zdarzenia 61-latka doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

Do zderzenia dwóch rowerzystek doszło wczoraj, po godzinie 13.00 w miejscowości Bobrowniki na skrzyżowaniu ulic Rynek z Puławską. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 50-letnia mieszkanka ryckiej gminy, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem  61 letniej kobiecie  również z ryckiej gminy. W chwili zdarzenia 50-latka była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. 61-latka doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala, gdzie pobrano od niej krew do badań.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.  

Apelujemy o rozwagę i ostrożność. Zbliżając się do skrzyżowania zawsze należy zwolnić i zachować ostrożność. Należy też stosować się do znaków mówiących o pierwszeństwie przejazdu. Dzięki temu zwiększamy szanse na to, że każdy uczestnik ruchu bezpiecznie dotrze do celu podróży.

starszy aspirant Agnieszka Marchlak

 

Powrót na górę strony