Aktualności

Zatrzymany podczas przewożenia narkotyków

Data publikacji 18.05.2022

Zatrzymaliśmy 44-latka, który w swoim mercedesie przewoził trzy worki foliowe marihuany oraz broń hukowo gazową. Mężczyzna wpadł z nielegalnym towarem na terenie Bychawy. Był już w przeszłości notowany m.in. za oszustwo, udział w bójce i pobiciu, paserstwo oraz nękanie. Teraz odpowie za przygotowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 12.

Kolaż zdjęć na których jest zatrzymany oraz zabezpieczone auto z narkotykami.

Kryminalni z komendy wojewódzkiej wspólnie z policjantami z Bychawy zatrzymali 44-latka gdy samochodem zatrzymał się  na stacji benzynowej. Z posiadanych informacji wynikało, że może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania w bagażniku ujawniliśmy trzy worki foliowe z zawartością suszu roślinnego. Łącznie ponad 700 gramów marihuany. Poza tym tabletki  najprawdopodobniej extazy oraz pistolet hukowo – gazowy, na którą wymagane jest pozwolenie.

Kolaż zdjęć na których są zabezpieczone narkotyki oraz broń krótka.

44-latek znany jest policjantom w przeszłości był już notowany m.in. za oszustwo, udział w bójce i pobiciu, paserstwo oraz nękanie. Teraz odpowie za przygotowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 12. Został już tymczasowo aresztowany.

Rzecznik Prasowy

komisarz Andrzej Fijołek

Powrót na górę strony