Aktualności

Piesza potrącona na przejściu

Data publikacji 13.05.2022

Wczoraj w Łęcznej kierujący pojazdem marki Renault potrącił na przejściu dla pieszych 56-latkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Apelujemy o ostrożność na drogach.

Wczoraj około godziny 9:00 łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Piłsudskiego w Łęcznej doszło do potrącenia pieszej. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z drogówki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-letni mieszkaniec Łęcznej, kierujący pojazdem marki Renault potrącił na przejściu dla pieszych 56-latkę, która gwałtownie weszła na przejście przed jadący pojazd. W wyniku tego zdarzenia piesza trafiła do szpitala w Łęcznej. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że zarówno kierujący jak i pieszy w obrębie przejścia dla pieszych musi zachować szczególną ostrożność. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.

starszy aspirant Magdalena Krasna

Powrót na górę strony