Aktualności

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Data publikacji 11.05.2022

Zasady bezpiecznego zachowania się w grupie, szanowanie innych oraz ich własności to tematy omawiane wczoraj przez policjantów z włodawskimi przedszkolakami. Na pogadance nie zabrakło prelekcji filmów edukacyjnych, ćwiczeń praktycznych oraz dużo pytań zadawanych przez milusińskich. O udanym spotkaniu świadczyły uśmiechnięte twarze uczestników.

Wczoraj włodawscy policjanci odwiedzili grupę przedszkolną w Szkole Podstawowej numer 2 we Włodawie. Mundurowi na spotkaniu omawiali z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania się w przedszkolu i poza nim. Tłumaczyli milusińskim dlaczego trzeba przestrzegać zasad dobrego wychowania oraz szanować innych i ich własność oraz jakie są konsekwencje złego zachowania.

Na spotkaniu nie zabrakło filmów edukacyjnych, ćwiczeń praktycznych oraz pytań zadawanych przez najmłodszych. Dzieci chętnie słuchały rad policjantów i obiecały stosować się do nich. Przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądali się prezentacji wyposażenia służbowego policjanta. Na  zakończenie spotkania mundurowi wręczyli uczestnikom odblaski.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz

Powrót na górę strony