Aktualności

Poważny wypadek w Wereszczynie

Data publikacji 10.05.2022

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wczorajszego zderzenia dwóch aut w miejscowości Wereszczyn. 25-latka kierująca audi najprawdopodobniej nie zatrzymała się przy znaku STOP, co doprowadziło do zderzenia z oplem. Opel dachował, a kierująca nim 39-latka z poważnymi obrażeniami pogotowiem lotniczym została przetransportowana do szpitala.

Wczoraj tuż przed godziną 16 doszło do poważnego zdarzenia drogowego w miejscowości Wereszczyn. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca audi 25-latka z gminy Niedrzwica Duża nie dostosowała się do znaku STOP, czym wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującej oplem. W wyniku zderzenia pojazdów opel przewrócił się na dach.

Kierująca oplem 39-latka z gminy Urszulin z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala. Kierująca audi i pasażer bezpośrednio po zdarzeniu także trafili do szpitala.

Wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o ostrożność na drogach. Pamiętajmy o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego oraz  zasad pierwszeństwa przejazdu i ograniczonego zaufania.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz

 

Powrót na górę strony