Aktualności

Groźne zdarzenie na krajowej siedemnastce

Data publikacji 15.04.2022

Do groźnego wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Krasnymstawie na odcinku DK 17. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierowca dostawczego Iveco nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tym osobowego peugeota. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Do tego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Krasnymstawie na ulicy Sokołowskiego, gdzie przebiega odcinek drogi krajowej DK17. Dotychczasowe ustalenia policjantów, którzy interweniowali na miejscu, wskazują na to, że 26 – letni kierowca dostawczego Iveco nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i na prostym odcinku drogi uderzył w tył poprzedzającego samochodu osobowego marki Peugeot. Pojazdem kierowała 68 – letnia mieszkanka Lublina. Kobieta została przewieziona na oddział ratunkowy krasnostawskiego szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, oboje kierujący byli trzeźwi. Prowadzone w tej sprawie postepowanie wyjaśni szczegóły i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zasad i przepisów ruchu drogowego.

młodszy aspirant Jolanta Babicz

Powrót na górę strony