Aktualności

Zderzenie osobówki z motocyklem

Data publikacji 30.11.2021

Kierujący samochodem marki Audi 37-latek podczas wykonywania skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Yamaha. W wyniku zdarzenia, 36-letni motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 14.30 w Poniatowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Audi 37-latek podczas wykonywania skrętu w lewo nie zachował ostrożności doprowadzając do zderzenia z motocyklem marki Yamaha. Wskutek zdarzenia, 36-letni motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Z policyjnych ustaleń wynika, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonego postępowania będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o ostrożną jazdę. Jesienna aura obfitująca w mgliste, deszczowe dni sprzyja naszej dekoncentracji, dlatego wszyscy uczestnicy ruchu drogowego powinni dołożyć wszelkiej staranności, aby skupiać uwagę na sytuacji na drodze oraz  dostosować swoją jazdę do panujących na niej warunków.  

aspirant sztabowy Edyta Żur

Powrót na górę strony