Aktualności

Kryminalni zatrzymali 35-latka poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 29.10.2021

35-latek poszukiwany listem gończym za oszustwa został zatrzymany przez kryminalnych z komendy wojewódzkiej. Wpadł dziś wczesnym rankiem, kiedy wychodził z wynajmowanego mieszkania. Czeka go półroczna odsiadka za oszustwa. Nie będzie to jego pierwsza wizyta za kratkami, bowiem do grudnia ubiegłego roku odsiadywał wyrok za kradzieże i włamania.

35-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego poszukiwany był listem gończym wydanym w maju b.r.. przez Sąd Rejonowy w Lublinie. Mężczyzna ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa, których się dopuścił w ostatnim czasie.Uchylał się jednak od odbycia kary i wiedząc, że jest poszukiwany, wyjechał za granicę. O tym, że niedawno powrócił do kraju, dowiedzieli się kryminalni z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z KWP w Lublinie.

Dziś wczesnym rankiem zatrzymali poszukiwanego, kiedy ten wychodził do pracy z wynajmowanego w Lublinie mieszkania. 35-latek jeszcze dziś zostanie przekonwojowany do Zakładu Karnego, gdzie czeka go półroczna odsiadka. Nie będzie to jego pierwsza wizyta za kratkami, bowiem do grudnia ubiegłego roku odsiadywał półtoraroczny wyrok pozbawienia wolności za przestępstwa, których się dopuścił. Na koncie miał kradzieże, włamania oraz przestępstwa narkotykowe.

komisarz Anna Kamola

Powrót na górę strony