Aktualności

Odznaczenie „Amicus WSEI” dla KWP w Lublinie

Data publikacji 15.10.2021

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Jerzy Czebreszuk otrzymał wczoraj z rąk prorektora WSEI dr Mariusza Paździora odznaczenie „Amicus WSEI – zasłużony dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie”. Wyróżnienie zostało przyznane dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie jako przyjaciela Uczelni.

Wczoraj odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W uroczystości wziął udział m.in.. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie – inspektor Jerzy Czebreszuk.

Podczas uroczystości odbyło się wręczenie nagród i odznaczeń państwowych dla pracowników i przyjaciół Uczelni. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie została wyróżniona odznaczeniem „Amicus WSEI – zasłużony dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie”. Wyróżnienie zostało ustanowione w roku obchodów 20-lecia Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Wyróżnienie z rąk prorektora Wyższej Szkoły Ekonomii i Innmowacji dr Mariusza Paździora odebrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie – inspektor Jerzy Czebreszuk.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie ma podpisane dwa porozumienia z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Pierwsze dotyczy współdziałania w zakresie organizacji bezpieczeństwa na terenie uczelni. Z kolei drugie określa ramowe zasady wzajemnej współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie a Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony