Turniej Piłki Nożnej

Data publikacji 27.09.2021

Dobra zabawa, pozytywna atmosfera i sportowa rywalizacja, taka energia towarzyszyła podczas sobotniego meczu piłki nożnej na stadionie miejskim w Lubartowie. W meczu brały udział dwie drużyny - Policjanci kontra Samorządowcy. W zaciętej walce Samorządowcy wygrali. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

W minioną sobotę o godzinie 16:00 na stadionie miejskim w Lubartowie odbył się towarzyski turniej  piłki nożnej. Na murawie spotkał się zespół służb mundurowych tutejszej Policji wraz z zespołem  lubartowskich Samorządowców. Rywalizacja była zacięta do ostatniej minuty, a cały mecz przebiegał w pozytywnej atmosferze oraz duchu fair-play. Po 90 minutach wyrównanej walki Samorządowcy wygrali 3:2.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!