Małżeństwo odpowie za pobicie - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Małżeństwo odpowie za pobicie

Data publikacji 24.11.2020

Łęczyńscy kryminalni zatrzymali małżeństwo, które w nocy z niedzieli na poniedziałek pobiło 39-letniego mężczyznę. Na klatce schodowej mąż ugodził pokrzywdzonego nożem, a następnie wspólnie z żoną gonił rannego. Gdy pokrzywdzony przewrócił się na ziemię zaczęli go kopać i uderzać pięściami. 33-latek i jego 28-letnia żona trafili do policyjnego aresztu.

W niedzielę w nocy dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał informację, że 39-letni mężczyzna został zaatakowany nożem, a następnie pobity przez nieznaną mu kobietę i mężczyznę.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że udał się do znajomego w celu wyjaśnienia problemów miłosnych swojej siostrzenicy. Z mieszkania niespodziewanie wyszedł nieznany mu mężczyzna, który zaczął wymachiwać przed jego twarzą nożami i w pewnym momencie ugodził go nożem w czoło. Gdy ranny zorientował się że krwawi, to zaczął uciekać w kierunku swojego domu. 33-latek i jego 28-letnia żona zaczęli go gonić, gdy pokrzywdzony przewrócił się na ziemię zaczęli go kopać i uderzać pięściami.

Łęczyńscy operacyjni szybko ustalili personalia agresywnego małżeństwa, którym okazała się 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna. Para została zatrzymana przez funkcjonariuszy, a  następnie osadzana w policyjnym areszcie.

sierżant sztabowy Izabela Zięba