Aktualności

Zgubiła go zazdrość

Data publikacji 28.09.2020

Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali 20-latka, który nożem ranił swojego rówieśnika. Mężczyźni przypadkiem spotkali się na ulicy, gdzie doszło do kłótni o dziewczynę. Sprawca usłyszał zarzuty lekkiego uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Decyzją prokuratora został oddany pod dozór Policji.

Zajście miało miejsce na terenie gminy Garbów. Z informacji przekazanych dyżurnemu komisariatu w Niemcach wynikało, iż na jednej z ulic doszło do awantury pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami, podczas której jeden z nich został raniony nożem.

Na miejsce wysłano policjantów z zespołu patrolowego. Funkcjonariusze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali sprawcę, którym okazał się być 20-letni mieszkaniec gminy Garbów. Podczas czynności w sprawie mundurowi ustalili, że mężczyźni przypadkiem spotkali się na ulicy, gdzie wywiązała się między nimi kłótnia o dziewczynę. Podczas zajścia 20-latek ranił nożem w nogę swojego rówieśnika. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec gminy Garbów już wcześniej kierował groźby wobec pokrzywdzonego i jego dziewczyny.

Sprawca usłyszał łącznie trzy zarzuty. Dwa z nich dotyczą kierowania gróźb karalnych. Jeden lekkiego uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora został oddany pod dozór Policji. Grozi mu do 2 lat więzienia.

komisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony