Śmiertelne potrącenie pieszej - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Śmiertelne potrącenie pieszej

Data publikacji 20.09.2020

Wczoraj po godzinie 20:00 w miejscowości Żółkiew śmierć w wypadku poniosła 85-letnia kobieta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń została potrącona przez audi na nieoświetlonym odcinku drogi. Kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wczoraj wieczorem po godzinie 20:00 dyżurny Krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety w miejscowości Żółkiew. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do potrącenia 85 - latki z gminy Żółkiewka doszło na nieoświetlonym odcinku drogi w obszarze niezabudowanym. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący audi, 19-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego był trzeźwy.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Apelują też do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności.

mł. asp. Jolanta Babicz