19-letni motocyklista nie opanował pojazdu i wjechał pod skodę. - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

19-letni motocyklista nie opanował pojazdu i wjechał pod skodę.

Data publikacji 18.09.2020

Wczoraj po południu w Godowie, gmina Chodel jadący motocyklem 19-latek stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się na jezdnię i sunąc uderzył w nadjeżdżającą z przeciwka skodę. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność.

Dyżurny opolskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym wczoraj tuż przed godziną 19:00. Według zgłoszenia w Godowie motocyklista na prostym odcinku drogi nie opanował pojazdu, wywrócił się na jezdnię i sunąc zmierzał w kierunku nadjeżdżającej z przeciwka skodę. Pomimo, że kierujący samochodem, mieszkaniec Lublina widząc sytuację próbował uniknąć zderzenia i wjechał do przydrożnego rowu, rozpędzony motocykl uderzył w bok skody wgniatając przednie i tylne drzwi. Również 19-latek uderzył w nadjeżdżający pojazd. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący motocyklem Suzuki to 19-letni mieszkaniec gminy Chodel. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem. Policjanci apelują o ostrożną i odpowiedzialną jazdę.

aspirant sztabowa Edyta Żur