Szczęśliwy finał poszukiwań 84-latki - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań 84-latki

Data publikacji 10.03.2020

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 84-latki z gminy Siennica Różana. Funkcjonariusze znaleźli zaginioną kobietę na obszarze leśnym na terenie tej samej gminy. Została natychmiast przekazana pod opiekę personelu medycznego.

Informację o zaginięciu 84-letniej kobiety oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie otrzymał wczoraj tuż przed godziną 19:00. Kobieta sama około godziny 16:00 wyszła z miejsca zamieszkania w gminy Siennica Różana i nie powróciła do domu, ani też nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Z uwagi na jej stan zdrowia liczyła się każda chwila, dlatego natychmiast wszczęto poszukiwania. 84-latkę tego samego wieczora odnaleźli funkcjonariusze krasnostawskiej komendy na terenie kompleksu leśnego w znacznej odległości od miejsca zamieszkania. Kobieta była zdezorientowana, nie potrafiła wytłumaczyć, gdzie jest. Została natychmiast przekazana pod fachową opiekę załogi karetki pogotowia.

W działaniach poszukiwawczych oprócz krasnostawskich mundurowych brali udział również funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, funkcjonariusze straży pożarnej oraz ochotniczej straży pożarnej.