Dzielnicowy na spacerze rozpoznał poszukiwanego - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Dzielnicowy na spacerze rozpoznał poszukiwanego

Data publikacji 17.02.2020

Dzielnicowy z siódmego komisariatu na spacerze z dzieckiem rozpoznał poszukiwanego listem gończym 48-latka. Mężczyzna ukrywał się przed Policją od kilku miesięcy. Teraz trafi do zakładu karnego na 2 lata i 3 miesiące. To już kolejna osoba zatrzymana po służbie przez asp. Mariusza Sadło.

   W sobotę dzielnicowy z siódmego Komisariatu Policji w Lublinie spacerując z dzieckiem na ulicy Koło zauważył mężczyzn palących ognisko. Funkcjonariusz zwrócił uwagę na  jednego z nich, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. O tym fakcie powiadomił dyżurnego, który na miejsce wysłał umundurowanych kolegów.

   Po wylegitymowaniu okazało się, że policjant doskonale zapamiętał wizerunek osoby poszukiwanej. Zatrzymanym okazał się być 48-letni mieszkaniec Lublina, który ukrywał się przed Policja od kilku miesięcy. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary 2 lat i 3 miesięcy za kradzieże i włamania w recydywie.

   Asppirant Mariusz Sadło jest dzielnicowym siódmego Komisariatu Policji w Lublinie. Policyjny mundur nosi już od ponad 11 lat. Swoją postawą pokazuje, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. To już kolejny raz kiedy zareagował w czasie wolnym od służby. W biegłym roku zatrzymał trzy osoby poszukiwane.