Puławy: Policjanci w czasie wolnym zatrzymali złodzieja - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Puławy: Policjanci w czasie wolnym zatrzymali złodzieja

Data publikacji 19.11.2019

Dwoje policjantów z puławskiej komendy, będąc po służbie, podczas robienia zakupów zatrzymali sklepowego złodzieja. Mężczyzna ukradł 4 butelki wysokogatunkowego alkoholu za prawie 200 zł i usiłował niepostrzeżenie wyjść ze sklepu. Na drodze stanęli mu funkcjonariusze. 26-latek z Puław został ukarany mandatem karnym.

W ubiegłym tygodniu, w jednym z marketów na terenie Puław zatrzymany został 26-letni puławianin, który ukradł 4 butelki wysokogatunkowego alkoholu na łączną kwotę blisko 200 zł. Osobami, które go zauważyły i złapały gdy usiłował wyjść ze sklepu, było dwoje policjantów z puławskiej komendy, którzy w tym czasie, przebywając na wolnym, robili w markecie zakupy.

Policjantka, prowadząca na co dzień sprawy o wykroczenia i dzielnicowy, najpierw zauważyli 26-latka, który do sportowej torby przewieszonej przez ramię chował butelki z alkoholem, a następnie zatrzymali go, gdy usiłował szybko opuścić sklep. Mężczyzna był zaskoczony i zachowywał się agresywnie. Policjanci przekazali go ochronie i powiadomili o zdarzeniu dyżurnego, który na miejsce skierował patrol będący w służbie. Za kradzież alkoholu, 26-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

E.R.K.