Lublin: Randka zakończona kradzieżą sejfu - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Randka zakończona kradzieżą sejfu

Data publikacji 30.09.2019

Policjanci z II komisariatu zatrzymali 43-latka z Lublina, który ukradł sejf z pieniędzmi. Poszkodowana 31-latka oszacowała wartość skradzionego mienia na 11 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do tej kradzieży doszło podczas spotkania towarzyskiego w domu 31-latki. Kobieta umówiła się z niedawno poznanym 43-letnim mężczyzną. Podczas spotkania oboje spożywali alkohol. W pewnym momencie 43-latek wyszedł niepostrzeżenie z mieszkania. Dopiero po jego wyjściu 31-latka zorientowała się, że z mieszkania zniknął sejf. Kobieta złożyła zawiadomienie na II Komisariacie Policji w Lublinie. 31-latka oszacowała wartość skradzionego mienia na kwotę 11 tys. zł. Niestety nie była w stanie podać personaliów swojego znajomego.

Zajmujący się sprawą kryminalni dotarli do monitoringu, gdzie widoczny był sprawca. Na tej podstawie ustalili, że czynu tego dokonał 43-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Grozić mu może teraz kara do 5 lat więzienia.

K.G.