Aktualności

KWP/Chełm: Kryminalni zatrzymali 34-latka poszukiwanego 7 listami gończymi

Data publikacji 16.05.2019

Kryminalni z KWP w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z Chełma zatrzymali 34-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna poszukiwany był siedmioma listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu. Ukrywał się od 2014 roku. Zatrzymany został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze blisko 5 lat.

Wczoraj wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób wspólnie z kryminalnymi z chełmskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna poszukiwany był siedmioma listami gończymi  za przestępstwa przeciwko mieniu. Przed organami ścigania ukrywał się od 2014 roku. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z mieszkań w Chełmie. W chwili zatrzymania znajdował się w zaparkowanym na terenie posesji samochodzie.

Policjanci doprowadzili już 34-latka do zakładu karnego. Za przestępstwa przeciwko mieniu orzeczono wobec niego karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze blisko 5 lat.

E.C.