Biłgoraj: Najechał na tył suzuki - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Biłgoraj: Najechał na tył suzuki

Data publikacji 15.05.2019

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce wczoraj na ul. Tarnogrodzkiej w Biłgoraju. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący samochodem marki Citroen nie dostosował prędkości jak również nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył suzuki. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została zabrana karetką pogotowia do szpitala.

Wczoraj około godz. 10:00 w Biłgoraju na ul. Tarnogrodzkiej 19-latek z gminy Księżpol kierując samochodem osobowym marki Citroen spowodował wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości jak również nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył suzuki, którym kierowała 39-latka z Biłgoraja. W obu pojazdach podróżowali również pasażerowie W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została zabrana karetką pogotowia do szpitala, na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o koncentrację, ostrożność oraz wyobraźnię podczas jazdy. Teraz, gdy mamy niesprzyjające warunki atmosferyczne, pada deszcz, droga jest śliska - zwolnijmy!

A.P.