Kraśnik: Wprowadzenie komendanta - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Kraśnik: Wprowadzenie komendanta

Data publikacji 11.07.2018

Komisarz Jacek Dzikowski od wczoraj jest Komendantem Powiatowym Policji w Kraśniku. Uroczystego wprowadzenia i wręczenia rozkazu o mianowaniu dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządów powiatu kraśnickiego o powiatowi szefowie służb mundurowych.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Kraśniku odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku komisarza Jacka Dzikowskiego. Dotychczas służbę pełnił jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim, a od 3 miesięcy miał powierzone obowiązki szefa kraśnickich policjantów. Funkcję tę objął po przejściu na emeryturę podinsp. Marka Tchórza.

Dotychczas pełnił służbę jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim. Wczoraj rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie komisarz Jacek Dzikowski został oficjalnie Komendantem kraśnickiej Policji.

Rozkaz podpisany przez insp. Roberta Szewca, szefa lubelskich policjantów, nowemu komendantowi wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór.

Jacek Dzikowski pełnił już służbę w kraśnickiej jednostce. Przez wiele lat pracował w Wydziale Kryminalnym, a także był komendantem Komisariatu Policji w Annopolu.

W uroczystości wzięli udział między innymi przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele służb mundurowych kraśnickiego powiatu oraz kadra kierownicza i pracownicy kraśnickiej komendy.

JM