Radzyń Podl.: O bezpieczeństwie podczas wakacji - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Radzyń Podl.: O bezpieczeństwie podczas wakacji

Data publikacji 11.07.2017

Radzyńscy policjanci spotkali się z dziećmi, które uczestniczą w akcji „Lato 2017” Wiodącym tematem spotkania było bezpieczeństwo nad wodą w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo – nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

   Wczoraj funkcjonariusze z radzyńskiej komendy uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi, które uczestniczyły w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez Radzyński Ośrodek Kultury i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim. Wiodącym tematem spotkania było bezpieczeństwo nad wodą w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo – nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  Pana Mariusza Błaszczaka. Przy tej okazji uczestnicy mieli możliwość przypomnieć sobie wiele ważnych informacji na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

   Ponadto w trakcie zajęć z dziećmi przypomniano o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym miedzy innymi przy jeździe na rowerze, rolkach czy deskorolce, a także podczas wykonywania prac polowych przez dorosłych. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania policjantów.

   Na zakończenie wszystkim uczestnikom spotkania policjanci złożyli życzenia bezpiecznych wakacji oraz przekazali materiały informacyjne, ulotki i naklejki związane z kampanią  „ Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”

P.M.