Aktualności

Tomaszów Lub.: „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” takie hasło towarzyszyło otwarciu kąpieliska w Majdanie Sopockim

Data publikacji 04.07.2017

Jak co roku Policjanci tomaszowskiej komendy brali udział w otwarciu „Letniska w Majdanie Sopockim”. Pomimo, iż aura nie dopisała, dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży cieszył się Carlos-pies służbowy. Na uroczystości został również przedstawiony program kampanii zainicjowanej przez MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Policjanci tomaszowskiej komendy brali udział w otwarciu „Letniska w Majdanie Sopockim”.  W  powiecie jest to jedyna miejscowość, na terenie której, znajduję się kąpielisko. Przez całe lato przebywają na plaży mieszkańcy z okolicznych miejscowości, a także są tu organizowane różne obozy harcerskie dla dzieci z całej Polski. Policjanci Posterunku Policji w Suścu codziennie patrolują okolicę tego akwenu wodnego.

Mieszkańcy i turyści mogli zobaczyć sprzęt policyjny na którym codziennie pracują funkcjonariusze, oznakować rower aby można było go zidentyfikować w razie kradzieży. Jednak największym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży cieszył się Carlos- pies policyjny. Przewodnik odpowiadał na mnóstwo różnorodnych pytań związanych ze służbą także jak szkolony był piesek.

Mundurowi  przedstawili również program kampanii zainicjowanej przez MSWiA  „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

AK