Aktualności

Lublin: Ruszył plebiscyt na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2017r.”

Data publikacji 19.05.2017

Dzielnicowy! Kto to taki? Czym się zajmuje? Gdzie go znajdę? Czy znasz swojego dzielnicowego? Każdy, kto chce nawiązać kontakt z Policją, przekazać ważną informację o zagrożeniu, wskazać problemy lub sugestie dotyczące życia w danej społeczności lokalnej może kontaktować się ze swoim dzielnicowym.

Dzielnicowy to funkcjonariusz, który powinien być znany w swoim rejonie służbowym, służyć pomocą, radą i być w stałym kontakcie z mieszkańcami. Stanowi on swego rodzaju łącznik pomiędzy obywatelem, a Policją jako całą formacją.

Mając na uwadze promowanie roli i funkcji dzielnicowego w społeczności lokalnej Komenda Miejska Policji w Lublinie wspólnie z Dziennikiem Wschodni  zorganizowała konkurs.

Na łamach gazety oraz na jej stronie internetowej przeprowadzony będzie w dniach 19 maja – 5 czerwca 2017r. Plebiscyt na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2017r.” wśród policjantów dzielnicowych z Komisariatów podległych KMP w Lublinie,.

Głosowanie na wybranych Kandydatów odbędzie się poprzez wysłanie wiadomości tekstowej SMS lub poprzez wypełnienie kuponu zamieszczonego w papierowym wydaniu gazety Dziennik Wschodni i złożeniu wskazanego kuponu w Redakcji Dziennika Wschodniego, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin do dnia 5 czerwca br. do godz. 12.00.          

 

M.S