Puławy: Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Puławy: Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Data publikacji 16.05.2015

Kryminalni z Puław realizując swoje ustalenia zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał znaczne ilości marihuany i niedozwolone substancje psychotropowe. Zatrzymany w lutym opuścił zakład karny gdzie odsiadywał kare m.in. za posiadanie narkotyków. Teraz za swoje czyny odpowiadał będzie w warunkach recydywy.

Puławscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który wg ustaleń miał posiadać marihuanę. W trakcie przeszukania jego posesji policjanci znaleźli w słoiku pod łóżkiem ponad 100 gramów marihuany oraz niedozwolone substancje psychotropowe. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się, że 38 letni mieszkaniec Puław w lutym br. opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę m.in. za posiadanie narkotyków. Wcześniej był również karany za rozboje. Teraz usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości marihuany w warunkach recydywy.

Zgodnie z ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przestępstwo zagrożone jest karą pozbawiania wolności do lat 10. W przypadku recydywy kara może zostać dodatkowo zaostrzona.  

MK