Lublin: Okradał konta właścicieli kart. - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Okradał konta właścicieli kart.

Data publikacji 27.09.2014

Za kradzieże i kradzieże z włamaniem odpowiadać będzie 43 letni mieszkaniec Lublina. Podejrzany usłyszał łącznie 8 zarzutów dotyczących przestępstw, do których doszło od stycznia 2013 roku do sierpnia roku bieżącego. Mężczyzna kradł portfele wraz z pieniędzmi, dokumentami i kartami do bankomatów. Później znając numery PIN włamywał się na konta pokrzywdzonych dokonując nieautoryzowanych transakcji. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 4500 zł.

Policjanci z VII Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali 43 letniego mieszkańca naszego miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna ma na swoim koncie szereg kradzieży. W trakcie prac z zatrzymanym udowodniono mu łącznie 8 przestępstw. Zarzuty dotyczą kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których doszło od stycznia 2013 do sierpnia 2014 roku.  43 latek kradł portfele, w których najczęściej znajdowały się pieniądze, dokumenty i karty bankomatowe. W niektórych przypadkach odnajdywał zapisane kody PIN. Złodziej znając numer dokonywał nieautoryzowanych transakcji pobierając pieniądze z kont właścicieli. Łączna suma strat oszacowana została na kwotę blisko 4500zł.

Podejrzany już usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

R.L.R