Przemoc w rodzinie - Powiadom / zgłoś - Policja Lubelska

Powiadom / zgłoś

Wykaz organizacji pozarządowych                                                 Zespoły interdyscyplinarne

Ośrodki Pomocy Społecznej                                                           Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie

Jednostki specjalistycznego poradnictwa                                   Wykaz placówek zapewniających miejsca noclegowe

Programy edukacyjne dla sprawców przemocy                          Osoby nadzorujące działania slużb

 

Komenda Wojewódzka Policji 
w Lublinie

osoba nadzorująca

telefon

adres mailowy

 

asp. Robert Czarnata

 

81 - 535 45 53

sekretariat

81 - 535 56 85

robert.czarnata@lu.policja.gov.pl

kliknij na wybraną komendę Policji

Jednostka Policji

osoba nadzorująca

telefon        

adres mailowy

       Komenda Miejska Policji             w BIAŁEJ PODLASKIEJ

nadkom. Ilona Wierzejska

83 344 83 52

ilona.wierzejska@lu.policja.gov.pl

    Komenda Powiatowa Policji         w BIŁGORAJU

mł. asp. Hubert Bździuch

84 686 82 61

hubert.bzdziuch@lu.policja.gov.pl

Komenda Miejska Policji w Chełmie

 

 

Komenda Powiatowa Policji              w HRUBIESZOWIE

  mł.aps.Marcin
Kiczyński

 

asp. Edyta Krystkowiak

 82 560 12 11

 

84 696 62 21

 marcin.kiczyński@lu.policja.gov.pl

 

rzecznik.kpphrubieszow@lu.policja.gov.pl

  Komenda Powiatowa Policji           w JANOWIE LUBELSKIM

asp. Faustyna Łazur

15 871 02 63

rzecznik.kppjanowlubelski@lu.policja.gov.pl

  Komenda Powiatowa Policji              w KRASNYMSTAWIE

asp. Anna Podgórska

82 575 62 84

anna.podgorska@lu.policja.gov.pl

  Komenda Powiatowa Policji             w KRAŚNIKU

nadkom. Dorota Węcławska - Baran

81 826 22 01

dorota.weclawska-baran@lu.policja.gov.pl

  Komenda Powiatowa Policji             w LUBARTOWIE

st. asp. Grzegorz Mazuś

81 852 62 43

grzegorz.mazus@lu.policja.gov.pl

 Komenda Miejska Policji                     w LUBLINIE

st.asp. Irmina Łakota

81 535 58 78

irmina.lakota@lu.policja.gov.pl

 Komenda Powiatowa Policji               w ŁĘCZNEJ

mł. asp. Magdalena Krasna

81 752 72 59

rzecznik.kppleczna@lu.policja.gov.pl

 Komenda Powiatowa Policji               w ŁUKOWIE

asp. Sławomir Niedziółka

25 797 62 71

slawomir.niedziolka@lu.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji                 w OPOLU LUBELSKIM

mł. asp. Bożena Lasota

81 828 82 52

bozena.lasota@lu.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji              w PARCZEWIE

nad.kom Andrzej Borysiuk

83 355 32 02

andrzej.borysiuk@lu.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji              w PUŁAWACH

mł. asp. Ewa Rejn-Kozak

81 – 889 02 41

ewa.rejn@lu.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji               w RADZYNIU PODLASKIM

podkom. Krzysztof Jonasz

83 351 22 41

krzysztof.jonasz@lu.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji              w RYKACH

mł. asp. Katarzyna Szewczuk

81 865 02 28

katarzyna.szewczuk@lu.policja.gov.pl

 Komenda Powiatowa Policji               w ŚWIDNIKU

kom. Edyta Wójtowicz

81 749 42 48

edyta.wojtowicz@lu.policja.gov.pl

 Komenda Powiatowa Policji              w TOMASZOWIE LUBELSKIM

asp. sztab. Grzegorz Milczarek

84  664 82 29

grzegorz.milczarek@lu.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji            we WŁODAWIE

mł. asp. Kinga Zamojska-Prystupa

82 572 72 55

kinga.zamojska@lu.policja.gov.pl

 Komenda Miejska Policji                    w ZAMOŚCIU

asp. szt. Tadeusz Gancarz

84 677 13 23

tadeusz.gancarz@lu.policja.gov.pl