KWP: Zimowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Lublin 2013

Data publikacji 09.12.2013

Dzisiaj na basenie MOSiR "Bystrzyca" w Lublinie odbyły się "Zimowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Lublin 2013".

To pierwsza tego typu impreza organizowana w naszym mieście przez policjantów i dla policjantów. W zawodach wzięło udział 59 funkcjonariuszy, którzy walczyli zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i drużynowych. Puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji zdobyła reprezentacja KWP w Krakowie zdobywając 10 złotych medali, drugie miejsce zajęli funkcjonariusze SPAP w Łodzi. Na trzecim miejscu uplasowali się policjanci z KWP w Lublinie. Uczestnikom kibicowali m.in. nadinsp. Igor Parfieniuk Lubelski Komendant Wojewódzki Policji, Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk, Pani Katarzyna Mieczkowska- Czerniak Zastępca Prezydenta Miasta Lublin oraz Przedstawicielka Rady Miejskiej Pani Marta Wcisło.