Biłgoraj: Potrącenie 6-latka na przejściu - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Biłgoraj: Potrącenie 6-latka na przejściu

Data publikacji 11.07.2019

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Lubelska w Biłgoraju. 6 letni chłopiec został potrącony przez kierowcę mercedesa na przejściu dla pieszych. Dziecko zostało przewiezione do lubelskiego szpitala.

Policjanci wczoraj około godziny 11:00 zostali skierowani na skrzyżowanie ul. Kościuszki i Lubelska w Biłgoraju gdzie doszło do potrącenia dziecka. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu funkcjonariuszy wskazują na to, że 68 letni mieszkaniec Biłgoraja, który kierował mercedesem potrącił 6 letniego chłopca.

Z ustaleń policjantów wynika, ze dziecko na zielonym świetle wjechało rowerkiem na przejście dla pieszych, chłopcu towarzyszyła mama. Jak ustalili policjanci 68 latek wjechał na skrzyżowanie po zapaleniu się strzałki warunkowego skrętu w prawo, mężczyzna ruszył i najechał na chłopca.

6 latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do jednego z lubelskich szpitali. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jego życiu. Kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

JK