Biłgoraj: Kolejni nietrzeźwi kierowcy stracili prawo jazdy - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Biłgoraj: Kolejni nietrzeźwi kierowcy stracili prawo jazdy

Data publikacji 11.01.2019

Wczoraj doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Korytków Duży na DW-835. Samochód, którym kierowała 40-latka z Biłgoraja wjechał do rowu. Kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Drugim kierującym po alkoholu był 66-latek z Biłgoraja. Mężczyzna kierował fiatem mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Oboje już pożegnali się z prawem jazdy i odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj około godziny 14:00 na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do zdarzenia drogowego. Pojazd marki Volkswagen, którym kierowała 40-latka z Biłgoraja wjechał do rowu. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, kobieta miała niespełna dwa promile alkoholu w organizmie. Jechała sama.

Kolejnym nietrzeźwym kierującym był 66-latek również z Biłgoraja. Około godziny 16:50 kierował fiatem na ulicy Polnej mając również prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci apelują zachowajmy ostrożność. Siadanie za kółko po alkoholu zagraża życiu zarówno kierującego jak i uczestników ruchu dogowego.

A.P.