Lubartów: Policjanci z wizytą u przedszkolaków - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lubartów: Policjanci z wizytą u przedszkolaków

Data publikacji 10.10.2018

Funkcjonariusze lubartowskiej komendy odwiedzili dzisiaj maluchy z Przedszkola Małego Karola w Lisowie. Oprócz prezentacji sprzętu policyjnego, mundurowi przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali opaski odblaskowe i książeczki, które wręczał sierż. Lampart.

Mając na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w bezpiecznym poruszaniu się po drodze, policjanci odwiedzają szkoły i przedszkola, uświadamiając najmłodszych w zakresie prawidłowych zachowań.

Dzisiaj funkcjonariusze z lubartowskiej komendy odwiedzili maluchy z Przedszkola Małego Karola w Lisowie. Towarzyszyła im policyjna maskotka sierż. Lampart.

W trakcie spotkania policjanci zaprezentowali sprzęt wykorzystywany podczas ich codziennej służby. Funkcjonariusze przypominali dzieciom zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Przedszkolaki dowiedziały się m.in. jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, bezpiecznie podróżować, a także jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Na zakończenie spotkania, policyjna maskotka sierż. Lampart wręczył dzieciom opaski odblaskowe oraz książeczki z praktycznymi poradami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

E.S.

  • Policjanci z wizytą u przedszkolaków
    Policjanci z wizytą u przedszkolaków
  • Policjanci z wizytą u przedszkolaków
    Policjanci z wizytą u przedszkolaków
  • Policjanci z wizytą u przedszkolaków
    Policjanci z wizytą u przedszkolaków